GreenBoy at KIND+JUGEND 2017 fair in Cologne


We are pleased to inform, that GreenBoy reached the finals of Innovation Award contest at the Kind + Jugend 2017 fair in Cologne. We are also proud to be the only Polish company which has been invited to show its furniture in the Design Parc area, where the best design in the children's industry are displayed!

Kind + Jugend is a prestigious children's fair with more than 1200 exhibitors from more than 50 countries every year. This year, the fair was visited by 22 thousands of professional visitors from all over the world.
Below you can find some photos from this event.

GreenBoy na Targach Kids'Time2017

 

Dziś chcielibyśmy się podzielić z Wami krótką relacją z targów Kids'Time2017. Są to największe targi branży dziecięcej w tej części Europy. W tym roku wzięło w nich udział bez mała 500 wystawców z Polski i zagranicy. Pośród wystawianych produktów znalazły się również meble marki GreenBoy.

Zaprezentowaliśmy zarówno nasze bestsellery jak i zupełnie nowe projekty, które miały oficjalną premierę na tych właśnie targach. Premierowa kolekcja "edukacyjna" doskonale uzupełniła dotychczasową ofertę firmy GreenBoy. Nasze stoisko cieszyło się niezwykłym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji.

Photo session with Lola_y_Lolo...

 

W ostatni weekend mieliśmy przyjemność spotkać się z Lola_y_Lolo na wspólnej sesji zdjęciowej. Tym razem przedstawiamy Wam zdjęcia naszego bestsellerowego łóżeczka i barwnej kolekcji pościeli Lola_y_Lolo.

W sesji wzięły udział urwisy z Paniówki, które znacie z innych odsłon. Zieleń w pełni rozkwitu i zapach ziół - mamy nadzieję, że także odczuwalne w odbiorze.  Zdjęcia z tej sesji znajdą się w naszym najnowszym katalogu przygotowanym na targi Kind+Jugend, której już niebawem odbędą się w Kolonii.

To był dobry rok..!

 

Dziękujemy Wam za pierwszy rok spędzony razem w internetowych czeluściach. Dziękujemy za Waszą obecność na naszym profilu FB i Instagramie, wszystkie komentarze oraz dokonane zakupy..! :)

Cieszymy się, że nasze meble, choć nietypowe i odbiegające od stereotypowych różowo-sztampowych, zyskały uznanie wyrafinowanego grona kupujących, w tak krótkim czasie. W 2016 roku nasze meble zostały docenione również przez rodziców doskonale znających rynek mebli dziecięcych - prowadzących blogi o tematyce dziecięcej i portale parentingowe. Meble Greenboy pojawiały się także w mediach, gdzie podkreślano, iż mimo nawiązania do tradycyjnego wzornictwa, doskonale odnajdują się także w nowoczesnych wnętrzach.

Julia Rozumek o meblach GreenBoy - Zielony chłopczyk

 

Na blogu Julii Rozumek ukazała się recenzja naszych mebli, a w szczególności łóżeczka dziecięcego, które Beniowi przypadło szczególnie do gustu. 11.08.2016

Zielony chłopiec – bo tak nazywa się marka, która jest producentem łóżeczka. Greenboy. I choć łóżeczko mieliśmy, to ja – miłośniczka drewna nie mogłam sobie takiej współpracy odmówić. Jeszcze drewna jak drewna, ale lin! Jesteśmy zachwyceni z mężem wieloma pomysłami z ich wykorzystaniem.. Ostatnio zrobiliśmy barierki z lin przy zejściu do piwnicy. Wyglądają minimalistycznie, pięknie się komponują z drewnem.

Dzieci są ważne - recenzja mebli marki GreenBoy...Recenzja, która ukazała się na portalu Dziecisaważne.pl w dniu 11.07.2016

Zdrowy i bezpieczny sen dziecka – czyli rzecz o meblach organicznych…

Bieszczady – dziki, naturalny i fascynujący zakątek Polski. Jeden z tych, do których wraca się z wypiekami na twarzy. Żyć tam to jakby żyć w innym świecie – tam nie dociera chaos wielkich miast. Bieszczady większości z nas kojarzą się ze spokojem, naturą, czasem – z ucieczką. Dlaczego elementów tej krainy nie zaprosić do własnego domu?

Wywiad z twórcami marki GeenBoy...

 


Wywiad zamieszczony na portalu Deccoria.pl w dniu 05.07.2016

Marka GreenBoy, jak mówią o niej twórcy, zrodziła się z tęsknoty za naturą oraz z inspiracji górską przyrodą, która w Bieszczadach, skąd pochodzi firma, wciąż zachowuje prawdziwą, nieprzetworzoną postać. Z pasją tworzą przedmioty użyteczne i piękne, a przede wszystkim w pełni organiczne. Ich meble powstają z czystego, bieszczadzkiego drewna. Dbają przy tym, by nie zatracić tego co najcenniejsze – pierwotnej naturalności materiału. Ich meble dla dzieci zdobywają świat. W wywiadzie dla Deccori, opowiadają o tym, jak powinien wyglądać pokój dla dziecka i czego brakuje ludziom, żyjącym w wielkich miastach.

Przyzywamy lata...Kołyska GreenBoy podąża wszędzie za dzieckiem, niezależnie od tego gdzie i z kim ono jedzie. Zgrabna i piękna. Zawsze jest pod ręką, zawsze gotowa by bujać! W każdych warunkach i każdej strefie klimatycznej. 

Najlepsze w 100% organiczne materiały gwarantują dziecku zdrowy i spokojny sen. Doskonały design sprawia, że pasuje ona do najsubtelniejszego nawet wnętrza. -Przenosząc senne maluchy w bieszczadzkie ostępy..!GreenBoy GB