Gdy czas już na sen...Dziś jesteśmy u uroczej Pani Izy, w jednej z podwarszawskich miejscowości. Właścicielka mieszkania jest historykiem sztuki, rozlubowanym w klasycznym wzornictwie. Żeby nie było jednak monotonnie, wzbogaciła wnętrze swego domu elementami rustykalnymi. W tym dostojnym towarzystwie znalazło się rownież łóżeczko marki GreenBoy.

Miękkość formy łóżeczka dziecięcego marki GreenBoy sprawia, że doskonale pasuje ono i tu. Staje się bez mała najważniejszym elementem mieszkania. Jego ciepły, naturalny charakter sprawia, że całe wnętrze staje się rozświetlone i jeszcze bardziej przyjazne.

Ta cecha wyróżnia meble GreenBoy, które w sposób naturalny pasują do każdego wnętrza. Jedne uzupełniając, inne wypełniając, a jeszcze inne pointując.

Nasze łóżeczko to doskonały design łączący cechy formy nowoczesnej i rustykalnego zakorzenienia w przyrodzie. Dzięki naturalnym materiałom i ergonomicznemu wykończeniu jest ono meblem wyjątkowo przyjaznym dzieciom. Wszystko to sprawia, że jest najlepszym miejscem na odpoczynek dla maluchów, które wieczorową porą pragną znaleźć cichy i bezpieczny kąt, by śnić…

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl