NOWE a STARE - GreenBoy Superpoczątek..!Święta właśnie dobiegły końca, a że same są początkiem nowego, to też wokół nas nowego sporo! -I rok już nowy i Świat także… Do sedna jednak!

Wraz z początkiem Nowego Roku otworzyliśmy zupełnie nowy rozdział w historii marki GreenBoy. Z małej stolarni działającej gdzieś hen w Bieszczadach wychodzimy w wielki świat cyfrowych możliwości. W dziesięć lat po wyprodukowaniu pierwszej kołyski ruszamy na podbój internatowych czeluści. Od dziś będzie nas można znaleść pod adresem GreenBoy.pl

Zaczynamy od najbardziej sprawdzonych modeli mebli dziecięcych: kołyski i łóżeczka. Z powodzeniem służą małym śpiochom nie tylko w swojej Ojczyźnie. Wdrażamy przy tym kolejne pomysły. Chcemy, by nasze meble towarzyszyły dzieciom od pierwszych chwil życia, do momentu, gdy przestaną być już dziećmi… Ale dobrze wiemy, że z miłości do piękna nigdy się nie wyrasta!

Nie poprzestajemy jednak na meblach dziecięcych. Gamę naszych produktów będziemy stopniowo prezentowali na stronie. Projektujemy właśnie linię mebli dla dorosłych oraz sprzętów pomocnych w domu.

Najważniejszą jednak rzeczą w naszych projektach jest wierność założycielskiej idei. Wszystkie produkty są wyjątkowo ergonomiczne, piękne, a przy tym całkowicie naturalne. -Bo przecież „Marka GreenBoy zrodziła się z tęsknoty za naturą oraz dziecięcych marzeń, materializujących się w tworzeniu rzeczy pięknych i użytecznych”…do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl